Hareketlilik

Hareket gümüz iş dünyası için yeni bir yaşam tarzıdır. Microsoft Lync Server 2010, Birleşik İletişim deneyimini dizüstü bilgisayarlara, tarayıcılara, telefonlara ve mobil telefonlara taşıyarak iletişimi hareketli kullanıcılar için hem kolaylaştırmakta hem de çekici hale getirmektedir.

Herhangi bir yerden bağlanın

Ofis dışında da olsanız, bir VPN veya özel donanıma ihtiyaç duymadan, sadece bir internet bağlantısı bulunan her yerden bağlantıda kalın ve üretken olun.

Microsoft LYNC

Doğru aygıtla anında bağlantı deneyimi

Ofis dışındayken eksiksiz Lync deneyimi için bir dizüstü bilgisayar kullanın. Alternatif olarak telefon üzerinden neredeyse her internet tarayıcısını kullanarak zengin multimedya konferansları ve anlık mesajlaşma hizmetlerini kullanabilirsiniz. Microsoft Lync Mobile akıllı telefon kullanıcılarına genel adres listesi (GAL) desteği, kişi listeleri, anlık mesajlaşma ve programlanmış konferanslara tek tıklama ile katılma imkânı sağlamaktadır. Lync kullanıcıları bunlara ilave olarak bir çağrıyı ve sesli konferansı bilgisayarlarındaki Lync istemcisinden telefonlarına veya cep telefonlarına sorunsuzca ve sohbette bir kesinti yaşamadan aktarabilmektedir. Yani Lync kullanıcıları hareket halinde olmaları gerekse bile bağlantılarını kaybetmemektedir.

Hiçbir çağrıyı cevapsız bırakmadan başkalarının sizinle iletişim kurmasına yardımcı olun

Microsoft Lync 2010 eş zamanlı çağrı özelliğini kullanarak gelen çağrıların otomatik olarak cep telefonunuzda, ev veya iş telefonunuzda ve ayrıca masaüstü işlemcinizde çalmasını sağlayın.