Kurumsal Ses

Microsoft Lync Server 2010, iletişimi iyileştirmek ve masrafları azaltmak için geleneksel bir IP PBX’in telefon özellikleriyle zengin iletişim, anlık mesajlaşma ve konferans özelliklerini bir araya getirmektedir. Kullanıcılar, ister evde, ister işte ister yolda olsun telefonlarından, bilgisayarlarından ve masaüstü uygulamalarından kolay anlaşılır ve güçlü ses özelliklerini kullanabilmektedir. Yöneticilerse kurulumu ve yönetimi kolay birleşik bir çözümün faydalarından yararlanmaktadır. Microsoft Lync Server 2010 mevcut IP PBX sisteminizin yerini alabilir veya mevcut sisteminizi geliştirebilir.

Microsoft Lync

Geleneksel çağrı özellikleri

İsim ile çağrı yapma, bekletme, iletme, çağrı yönlendirme, çağrı tutma, geri alma, telefon yönlendirme, sesli posta ve konferans da dahil olmak üzere kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri sunun ve iletişim, anlık mesajlaşma ve SharePoint tabanlı Beceri Arama özellikleriyle geleneksel ses sistemlerini geliştirin.

Çağrı Karşılama

Kullanıcılar tarafından kontrol edilen yönetici asistanlarına yönelik delegasyon ve ekip üyelerine yönelik Takım Arama özellikleri sayesinde önemli çağrıların yönetici asistanları veya ekip üyeleri tarafından cevaplandırılacağından emin olun.

Çağrıların Sıraya Alınması ve Yönlendirilmesi

Çağrıları destek merkezlerine, bilgi hatlarına ve diğer resmi olmayan iletişim merkezlerine akıllı bir şekilde yönlendirmek için sesli yanıt sistemi (IVR), otomatik konuşma tanıma ve birleştirme özelliklerinden yararlanan bir veya daha fazla sayıda Response Group oluşturun.

Uç Birim Seçenekleri

İster IP, ister USB uç birim noktası veya ister Microsoft Lync veya Attendant Console yazılım istemcisi olsun, yapılacak işe doğru aracı atayın ve bu süreçte tasarruf edin. Lync ile test edilmiş uç birim cihazlarını incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Herhangi bir yerden erişin

İnternet bağlantısına sahip olan kullanıcılarınıza nerede olursa olsunlar VPN veya üçüncü tarafların sunduğu çözümleri kullanmak zorunda kalmadan yüksek kalitede ses ve diğer özellikleri ulaştırın.

Ağınızı daha etkin bir şekilde kullanın

Entegre çağrı kabul kontrolünü kullanarak, kısıtlı ağ bağlantıları üzerinde yer alan Microsoft Lync Server 2010’un ses ve video trafiğini sınırlandırın ve yüksek kalitede deneyimin sürdürülmesine yardımcı olun.

Güvenle çalıştırın

Veri merkezi esnekliği seçeneklerinden ve Microsoft ortaklarının Survivable Branch Appliance ürünlerinden yararlanın ve sesli iletişimin en üst derecede erişilebilir olmasını sağlayın.

Daha güvenli bir işyerini destekleyin

Microsoft Lync Server 2010 Geliştirilmiş 9-1-1 özelliğini üçüncü tarafların yönlendirme hizmetleriyle birlikte kullanın ve Kuzey Amerika mevzuatına uygun olarak acil çağrı anında kullanıcıların bulunduğu yeri otomatik olarak bildirin.

Doğru zamanda geçiş yapın

Microsoft Birleşik İletişim Açık Birlikte İşlerlik Programı tarafından onaylanan seçenekleri kullanarak kurumsal ses özelliğini mevcut IP PBX altyapınızla entegre ederek yaptığınız yatırımdan geri dönüşü en yüksek seviyeye çıkarın ve aksaklıkları en aza indirin. Zaman içerisinde kullanıcılarınızı taşıyın ve hazır olduğunuzda mevcut PBX’inizi emekliye ayırın.