• Micrososft LYNC Uyumlu Ürün

Haber & Kampanyalar

Yeni ürünlerden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için kaydolun.

Şimdi Kaydolun

Polycom VVX 500

Polycom VVX500 IP Telefon Polycom VVX500 Ürün Broşürü Lyncicinhersey Youtube Sayfası Polycom CX300 Kullanma KlavuzuŞirket yöneticileri için tasarlanmış olan multimedya telefonu olan Polycom VVX 500 gerçek bir yönetici telefonudur. 


Basit Kullanım Ve Kullanım Kolaylığı

Polycom VVX 500 yöneticiler için özel üretilmiş gelişmiş bir ofis telefonudur. Güçlü haberleşme uygulamalarının yanında gelişmiş bir masa telefonudur.
Günümüzde akıllı telefonlar ve tabletlerde geliştirilmiş olan teknolojiye sahip olan VVX 500 ile dokunmatik ekran keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan Polycom VVX 500 telefon setini kullanmak için herhangi bir eğitime gerek duyulmayacaktır.
Polycom HD ses kalitesine sahip VVX 600 multimedya telefonu çok noktalı dokunmatik ekranı ve yüksek çözünürlüklü ekranı ile kullanıcısına yenilikler sunar.

Üretkenlik
Büyük işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletme ortamlarında çeşitli ihtiyaçlara göre tasarlanan VVX 500 telefonun ile bilgisayarınızın birlikte kullanımına imkan vererek  işyeri uygulamalarına yardımcı olacaktır. Böylece Polycom VVX500 kişisel üretkenliği artırır.
Polycom VVX 500 kullanıcıları telefonları üzerinden Microsoft Exchange takvim, toplantı  hatırlatmalarını, kurumsal kişi rehberine erişim ve anlık mesajlaşma durumunu yönetebilir ve izleyebilirler.

Genel Özellikler
Çok noktadan dokunmatik özellikli kapasitif ekran
3.5inçTFT LCD ekran, QVGA 320x240 piksel çözünürlük
RJ9 kulaklık girişi
Ekran koruyucu ve dijital resim çerçevesi modu
Ekranda sanal klavye
Sesli ve görüntülü telesekreter özelliği
2 Adet USB Portu kamera ve depolama içi