• Micrososft LYNC Uyumlu Ürün

Haber & Kampanyalar

Yeni ürünlerden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için kaydolun.

Şimdi Kaydolun

Polycom VVX 600

Polycom VVX600 IP Telefon Polycom VVX600 Ürün Broşürü Lyncicinhersey Youtube Sayfası Polycom VVX600 Kullanma KlavuzuŞirket yöneticileri için tasarlanmış olan multimedya telefonu olan Polycom VVX 600 gerçek bir yönetici telefonudur.  Premium kalite seviyesinde üretilmiş VVX 600 masaüstünde gerçek bir prestij kaynağıdır.


Basit Kullanım Ve Kullanım Kolaylığı
Polycom VVX 600 firma sahipleri ve yöneticiler için özel üretilmiş gelişmiş bir ofis telefonudur. Güçlü haberleşme uygulamalarının yanında gelişmiş bir masa telefonudur.
Günümüzde akıllı telefonlar ve tabletlerde geliştirilmiş olan teknolojiye sahip olan VVX 600 ile dokunmatik ekran keyfini yaşayabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan Polycom VVX 600telefon setini kullanmak için herhangi bir eğitime gerek duyulmayacaktır.
Polycom HD ses kalitesine sahip VVX 600 multimedya telefonu çok noktalı dokunmatik ekranı ve yüksek çözünürlüklü geniş ekranı ile kullanıcısına yenilikler sunar.

Üretkenlik
Büyük işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletme ortamlarında çeşitli ihtiyaçlara göre tasarlanan VVX 600 telefonun ile bilgisayarınızın birlikte kullanımına imkan vererek  işyeri uygulamalarına yardımcı olacaktır. Böylece Polycom VVX600 kişisel üretkenliği artırır.
Polycom VVX 600 kullanıcıları telefonları üzerinden Microsoft Exchange takvim, toplantı  hatırlatmalarını, kurumsal kişi rehberine erişim ve anlık mesajlaşma durumunu yönetebilir ve izleyebilirler.

Genel Özellikler
Çok noktadan dokunmatik özellikli kapasitif ekran
4.3inç LCD ekran, 480x272 piksel çözünürlük
RJ9 kulaklık girişi
Ekran koruyucu ve dijital resim çerçevesi modu
Ekranda sanal klavye
Sesli ve görüntülü telesekreter özelliği
Entegre Bluetooth Özelliği
2 Adet USB Portu kamera ve depolama için