• Micrososft LYNC Uyumlu Ürün

Haber & Kampanyalar

Yeni ürünlerden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için kaydolun.

Şimdi Kaydolun
Tüm Türkiye'ye Teslimat

Jabra BIZ 2400 MS USB

Jabra BIZ 2400 MS USB Lyncicinhersey Youtube Sayfası Jabra BIZ 2400 MS USB Broşürü Jabra BIZ 2400 MS USB Kullanım Klavuzu

Özellikleri ve Faydaları

Jabra BIZ 2400 kulaklık kablolu kulaklık kalite ve performans açısından çıtayı yükseltiyor kulaklık kapsamlı bir ailenin bir parçasıdır.

Jabra BIZ 2400 Serisi ses kalitesi, konfor ve çağrı merkezi ve ofis ortamlarında özel gereksinimleri ile başa çıkmak için gerekli dayanıklılık seviyeleri için zarf iter iyileştirmeler bir çağlayan bulunmaktadır.

Jabra BIZ 2400 kulaklıklar iş ve iletişim merkezi profesyoneller için yapılandırılmıştır. Neodimyum hoparlörler büyük çağrı netliği, daha az yanlış anlamaları ve daha iyi müşteri hizmeti tüm yuvarlak sonuçlanan, maksimum frekans yanıtı verin El yapımı. Kulaklıklar herhangi bir ortamda maç için farklı mikrofonlar ve gürültü önleyici sistemler mevcuttur.

Kulaklıklar Jabra BIZ 2400 Serisi maksimum servis ömrü ve minimum bakım maliyeti sağlamak için tasarlanmıştır.Anahtar detayları cerrahi çelikten yapılmıştır ve tel Kevlar ile yeniden inforced edilir.

Jabra BIZ 2400 kulaklıklar mono veya ikilisi hoparlör mevcuttur. Kulak kancası, boyun bandı veya saç bandı: Tüm mono sürümleri 3 giyim tarzlarıyla bir seçenek sunuyoruz. Tüm giyim tarzlarıyla da sol veya sağ kulağa hem de kullanım için kolay ayarlama sağlar. Saç bandı özel olarak saç içinde dolanmasını önlemek için tasarlanmış bir T-bar bulunmaktadır.

Jabra BIZ 2400 kulaklıklar IP hardphones ve softphone için optimize genişbant versiyonları da mevcuttur, ve Microsoft ® Office Communicator ve Microsoft ® Lync ™ 2010 için optimize edilmiş bir versiyonu da dahil olmak üzere nihai IP / multimedya deneyimi için USB stereo model.

  • Neodimyum hoparlörler ile Hi-Fi ses kalitesi
  • Kristal netliğinde ses iletimi için altın kontaklar
  • 360 derece-artı rotasyon ile Kırılmaz FreeSpin bom
  • Maksimum güç için Cerrahi çelik detayları
  • Ultra güçlü Kevlar ® ile güçlendirilmiş kablosu
  • Cep telefonu için Bluetooth bağlantısı (yalnızca USB)
  • 3-Yıl Garanti